Çağrı Merkezi / ( 0532 ) 727 97 47

Bize Yazın / info@erbeytrans.com

Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz
Sevdiklerinizle Paylaşın

Nakliyat işi özel bilgi, beceri, donanım, hijyen, güven, disiplin ve uzman ekip isteyen bir iştir.

Erbey Trans Nakliyat firması olarak tüm kurallara uygun bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız tarafından verilen nakliye ve taşımacılık hizmetleri Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu’na uygundur.

Firmamızın faaliyet alanları; asansörlü taşımacılık, ambalajlı taşımacılık, sigortalı taşımacılık, şehir içi taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık, kurumsal nakliyat ve ekspertiz hizmeti şeklinde sıralanabilir.

Bu alanlarda verilen hizmetlerimiz de şunlardır.

Ekspertiz hizmeti: Bize taşınma talebinizi bildirmeniz halinde eksperimiz ücretsiz olarak evinize ya da iş yerinize gelerek eşyalarınızın miktarı, kapladığı alan, nasıl taşınacağı ve fiyatlandırma konusunda incelemeler yapar ve sizlere detaylı olarak bilgi verir.

Ambalajlama ve Paketleme Hizmeti: Eşyalarınız alanında uzman personelimiz tarafından de monte edilir ve paketlenir. Ambalajlama malzemesi olarak her zaman en kaliteli ve eşyalarınıza en uygun malzemeyi kullanmaktayız.

Kırılabilecek eşyalarınız tek tek paketlenir ve zarara uğraması engellenir. Havalı naylonlar, karton ve mukavva koliler eşyalarınızın paketlenmesinde özellikle kullanılan malzemelerdir.

Taşıma hizmetleri: Ambalajlanan eşyaların araca yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından önceden belirlenmiş olan güzergah üzerinden araçlarımız yola çıkar ve eşyalarınız özenle taşınır.

Eşyalarınızın zarar görmemesi için araçlarımız yol boyunca çok yavaş ve dikkatli bir şekilde ilerler.

Yerleştirme Hizmetleri: Belirlenen adrese geldiğimizde, eşyalarınızı güvenli bir şekilde araçtan indiriyoruz ve yeni evinizde sizin göstermiş olduğunuz yerlerine yerleştiriyoruz.

De monte haldeki eşyalarınızı monte ederek, beyaz eşyalarınızı da bağlantıları yapılmış halde teslim ediyoruz.

Son kontrollerin yapılması: Müşterilerimiz de eşyaların son kontrollerini yapar ve herhangi bir zarar oluşmadığından emin olur. Herhangi bir hasar tespit edilmesi durumunda gerekli işlemler yapılır.

Sigortalı taşımacılık hizmeti: Şehirlerarası nakliyatta, eşyalarınızı seyir halindeyken kaza, yangın, gasp, aracın çalınması, terör olaylarına maruz kalma gibi nedenlerden oluşabilecek zararlara karşı sigortalıyoruz.

Asansör kiralama hizmeti: Her türlü nakliye işlerinde kullanılabilen yük taşıma asansörlerimizi isteyen müşterilerimize kiralama hizmeti de sunuyoruz. İsteyen müşterilerimiz bizi arayarak bu hizmetimizden de faydalanabilir.

Erbey Trans Nakliyat olarak tüm bu hizmetleri sizlere güvenilir, kaliteli, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunuyoruz.

evden eve nakliyat
Evden Eve Nakliyat
kurumsal evden eve nakliyat
Kurumsal Nakliyat
ambalajlı taşımacılık
Ambalajlı Taşımacılık
şehirler arası nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
şehiriçi evden eve nakliyat
Şehiriçi Taşımacılık
asansörlü evden eve nakliyat
Asansörlü Taşımacılık
Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır.